Redirect Extensions (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
