Redirect Extensions (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: About
lt: Apie

en: Created Date
lt: Sukūrimo Data

en: Just a timestamp field.
lt: Tik laiko žymos laukelis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: With selection
lt: Su pasirinktais
