Redirect Extensions (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: About
be: Аб
