Redirect Extensions (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Reset
fi: Palauta

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: 301 Moved Permanently
fi: 301 Pysyvästi siirretty

en: 307 Temporary Redirect
fi: 307 Tilapäinen uudelleenohjaus

en: Apply
fi: Käytä

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
fi: Yrität uudelleenohjata sivua itseensä. Seurauksena on päättymätön looppi.

en: 300 Multiple Choices
fi: 300 Useita valintoja

en: 302 Found
fi: 302 Löydetty

en: 303 See Other
fi: 303 Kts. toinen

en: 304 Not Modified
fi: 304 Muuttamaton

en: 305 Use Proxy
fi: 305 Käytä proxyä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: About
fi: Tietoja

en: Just a timestamp field.
fi: Toinen kellonaikakenttä.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Redirect status
fi: Uudelleenohjauksen tila

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
fi: Saat lisätietoa HTTP uudelleenohjauksien tilakoodeista sivulta <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: ID of user who created the URL redirect.
fi: Uudelleenohjauksen luoneen käyttäjän ID.

en: Master
fi: Isäntä

en: URL Redirects
fi: Osoiteuudelleenohjaukset

en: Original language
fi: Alkuperäinen kieli

en: With selection
fi: Valinnalla
