Redirect Extensions (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Reset
is: Tómstilla

en: Save
is: Goym

en: User
is: Brúkari

en: Page
is: Síða

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Custom
is: Sergjørt

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: About
is: Um
