Redirect Extensions (8.x-1.4) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra
