Redirect Extensions (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
