Redirect Extensions (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
