Redirect Extensions (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
