Redirect Extensions (8.x-1.7) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
