Redirect Extensions (8.x-1.9) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
