Redirect Extensions (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
