Redirect message (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Message
hu: Üzenet

en: Error
hu: Hiba

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: Warning
hu: Figyelmeztetés
