Redirect message (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Message
lt: Žinutė

en: Error
lt: Klaida

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Warning
lt: Įspėjimas
