Redirect message (1.0.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Error
de: Fehler

en: Message type
de: Nachrichtentyp

en: Warning
de: Warnung

en: The message type.
de: Typ der Nachricht
