Redirect message (1.0.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Message
fi: Viesti

en: Error
fi: Virhe

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Warning
fi: Varoitus
