Redirect message (1.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Error
gl: Erro

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Warning
gl: Alerta
