Redirect message (1.0.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Message
ja: メッセージ

en: Error
ja: エラー

en: Message type
ja: メッセージタイプ

en: Warning
ja: 警告
