Redirect message (1.0.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Error
pl: Błąd

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: The message type.
pl: Typ wiadomości.
