Redirect message (1.0.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Message
ru: Сообщение

en: Error
ru: Ошибка

en: Message type
ru: Тип сообщения

en: Warning
ru: Предупреждение
