Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Created
cs: Vytvořeno

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Last accessed
cs: Poslední přístup

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Original language
cs: Původní jazyk
