Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Created
da: Oprettet

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: 301 Moved Permanently
da: 301 Flyttet permanent

en: 307 Temporary Redirect
da: 307 Midlertidig omdirigering

en: 300 Multiple Choices
da: 300 Flere valg

en: 302 Found
da: 302 Fundet

en: 303 See Other
da: 303 Se anden placering

en: 304 Not Modified
da: 304 Ikke ændret

en: 305 Use Proxy
da: 305 Brug proxy

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Last accessed
da: Sidste tilgået

en: Asc
da: Stigende

en: Original language
da: Originalt sprog

en: With selection
da: Handling
