Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης
