Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Created
eo: Kreita

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
