Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Created
eu: Sortua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
