Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Created
fr: Créé

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Filter
fr: Filtrer

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: 301 Moved Permanently
fr: 301 Redirection Permanente

en: 307 Temporary Redirect
fr: 307 Redirection Temporaire

en: 300 Multiple Choices
fr: 300 Choix Multiples

en: 302 Found
fr: 302 Trouvé

en: 303 See Other
fr: 303 Voir Ailleurs

en: 304 Not Modified
fr: 304 Non Modifié

en: 305 Use Proxy
fr: 305 Utilise un Proxy

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Status code
fr: Code du statut

en: Last accessed
fr: Dernier accès

en: Master
fr: Principal

en: Original language
fr: Langue initiale

en: With selection
fr: Pour la sélection

en: List of redirects
fr: Liste des redirections

en: There is no redirect yet.
fr: Il n'y a pas encore de redirection.
