Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Created
hi: निर्मित

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
