Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Created
it: Creato

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Filter
it: Filtra

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale

en: Original language
it: Lingua originale

en: With selection
it: Con la selezione
