Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
