Redirect Metrics (2.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Created
be: Створана

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
