Redirect Metrics (2.0.2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Created
id: Dibuat

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: 301 Moved Permanently
id: 301 Dipindah Permanen

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Original language
id: Bahasa asli

en: With selection
id: Dengan pilihan
