Redirect Metrics (2.0.2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Created
tr: Oluşturulma

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Desc
tr: Azalan

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Last accessed
tr: Son erişim

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Original language
tr: Özgün dil
