Redirect Metrics (2.0.2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
