Redirect Metrics (2.0.2) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Created
es: Creado

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Filter
es: Filtro

en: Redirect
es: Redirección

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: 301 Moved Permanently
es: 301 Movido permanentemente

en: 307 Temporary Redirect
es: 307 Redirección temporal

en: 300 Multiple Choices
es: 300 Múltiples posibilidades

en: 302 Found
es: 302 Encontrado

en: 303 See Other
es: 303 Ver otra ubicación

en: 304 Not Modified
es: 304 No modificado

en: 305 Use Proxy
es: 305 Usar proxy

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Status code
es: Código de estado

en: Last accessed
es: último acceso

en: Master
es: Máster

en: Original language
es: Lenguaje original

en: With selection
es: Con selección

en: List of redirects
es: Lista de redirecciones

en: There is no redirect yet.
es: Todavía no hay ninguna redirección.
