Redirect Metrics (2.0.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Created
ga: Cruthaithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
