Redirect Metrics (2.0.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Created
kk: Құрылған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Filter
kk: Фильтрле

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
