Redirect Metrics (2.0.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Filter
km: តម្រង

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
