Redirect Metrics (2.0.2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
