Redirect Metrics (2.0.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
