Redirect Metrics (2.0.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
