Redirect Metrics (2.0.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Created
te: సృష్టితం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
