Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Created
af: Geskep

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
