Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Created
ast: Fechu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Filter
ast: Filtru

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
