Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: To
bn: বরাবর

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
