Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Created
hr: Stvoreno

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
