Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Created
is: Stofnað

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Sía

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
