Redirect Metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Created
lt: Sukurta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: With selection
lt: Su pasirinktais
