Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
