Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Filter
oc: Filtrar

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
