Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
